Tapety Alicja w Krainie Czarów

Tapety Alicja w Krainie Czarów The Mad Hatter

Johnny Depp jako Szalony Kapelusznik

Zalety

  • Tapety są w wysokiej rozdzielczości
  • Johnny Depp, Anne Hathaway i Mia Wasikowska

Wady

  • Napisy w języku angielskim

Dobry
7

Tapety Alicja w Krainie Czarów (Alice in Wonderland) to zestaw zawierający wysokiej rozdzielczości obrazy z filmu, którego reżyserem jest Tim Burton.

Tapety Alicja w Krainie Czarów przedstawiają wizerunki czterech postaci z filmu (Szalony Kapelusznik, Czerwona Królowa, Biała Królowa i Alicja) w dwóch rozdzielczościach: 1280x1024 i 1600x1200.

Alicja w Krainie Czarów to opowieść o dziewczynce o imieniu Alicja, która podążyła za Białym Królikiem wgłąb jego nory i odkryła fantastyczny świat oraz przeżyła niecodzienne przygody. Tim Burton stworzył ten film na podstawie dwóch książek Lewisa Carrolla – „Alicja w Krainie Czarów” oraz „Alicja po drugiej stronie lustra”. Końcowe napisy wymieniają zarówno gwiazdy dużego formatu jak Johnny Depp, Anne Hathaway jak i wschodzący talent polskiego pochodzenie Mia Wasikowska.

Jeśli lubisz tego typu historie, nie korzystaj z sieci torrent lecz wybierz się do kina, gdzie w pełni docenisz kunszt wielkiego reżysera, jakim jest Tim Burton oraz wybitnych aktorów i statystów. Wybierz również odpowiednią dla siebie tapetę z zestawu Tapety Alicja w Krainie Czarów.

Tapety Alicja w Krainie Czarów przedstawiają postacie z filmu, którego reżyserem jest Tim Burton.To obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcieliby podążyć za Białym Króliczkiem i zobaczyć jak Johnny Depp wciela się w Szalonego Kapelusznika.

Tapety Alicja w Krainie Czarów

Download

Tapety Alicja w Krainie Czarów The Mad Hatter

Opinie użytkowników o Tapety Alicja w Krainie Czarów